Skupinová cvičení

Rezervace na vybranou lekci je závazná.
Pokud se klient neomluví do 24 hodin před začátkem lekce, bude mu odečten storno poplatek z kreditu v příslušné výši.
(Do 24h 50% z ceny lekce, do 12h 100% z ceny lekce.)

Tabata

Kardiovaskulární trénink, který zlepšuje výkonnost ve velmi krátkém čase. Skládá se z osmi 20 sekundových cviků proložených 10 sekundovým odpočinkem.

Trenéři:

Jumping

Dynamická fitness aktivita prováděná na speciálně vyvinutých Jumping® PROFI trampolínách s nosností do 120 kg. Základem je kombinace rychlých a pomalých skoků, dynamických sprintů a silových prvků. Kondiční zábavné skupinové cvičení. Jumpingem si posílíš tělo i mysl.

Trenéři:

Monika Malá

Aneta Sládková

Fitbox

Speciálně vytvořený dynamický cvičební program, ve kterém používáme prvky boxu a kickboxu. Během lekce střídáme údery a kopy. Posilujeme dolní končetiny a trup.

Trenéři:

Monika Malá

Alpinning

Ideální sport pro ty, kteří chtějí snížit především svoji váhu nebo získat dobrou fyzičku. V aerobních aktivitách dominuje pro velký výdej energie (množství spálených kalorií). Jde o revoluční program, který vychází z přirozeného lidského pohybu, z chůze. Tedy neztěžuje kloubní aparát. Tempo a intenzitu cvičení si může každý uzpůsobit sám, svému aktuálnímu rozpoložení. I díky tomu je alpinning vhodný opravdu pro každého. Zapojují se svaly, které stabilizují tělo, zvyšují VO2max a tím zlepšují kardiovaskulární systém. Pod vedením proškoleného instruktora a za doprovodu motivující hudby jde navíc o zábavnou aktivitu, u které efektivně zapojíte tělo jako komplex. Cvičení je prováděno na speciálním mechanickém pásu Alpitrack.

Trenéři:

Pavla Vyštejnová

Eva Janková

TRX

Cvičení na závěsném systému TRX umožňuje řadu technik, kterými posilujete celé tělo.

Trenéři:

Extreme training

Funkční trénink ve vysoké intenzitě. Jedinečná kombinace cviků s vahou vlastního těla, cviků se zátěží, kadio cviků. Trénink vhodný jak pro začátečníky, tak pro velmi zdatné sportovce, kteří si myslí, že jsou v perfektní kondici a nic je nemůže překvapit.

Trenéři:

Lola Hrabovská

Petr Šírer

Kruhový trénink

Vysokointenzivní intervalové cvičení, při kterém se na 10–15 stanovištích procvičí celé tělo. Za jeden trénink projdete stanoviště 3–4x. Cviky na stanovištích jsou vždy voleny tak, aby se po sobě vždy procvičovala jiná partie.

Trenéři:

Jiří Štastný

Petr Šírer

Box

Pěstní souboj dvou soupeřů podobné hmotnostní kategorie snažících se pomocí úderů pěstmi na pravidly povolenou část hlavy a těla zvítězit.

Trenéři:

Jiří Štastný

Funkční trénink

Je soubor cvičení, které přirozeným způsobem zapojují co nejvíce svalových skupin najednou a to tak, aby maximálně odpovídaly potřebám daného jedince. V každém souboru cvičení nalezneme komplexnější cvičení, které se snaží zapojit maximum svalů těla, a přitom zachovat cvičení přirozené, čímž se rozvíjí koordinace a spolupráce jednotlivých pohybů. Důraz je kladen zejména na posílení hlubokého stabilizačního systému páteře, tento systém se chápe jako zásadní pro fungování celého těla a pohybového systému.

Trenéři:

Petr Šírer

Jóga

Jóga je soubor cvičení, které přináší vliv na lidské zdraví. Zvyšuje odolnost organismu a zlepšují funkci centrální nervové soustavy. Mezi výhody, které pravidelné cvičení jógy přináší, patří posílení a protažení celého těla, uvolnění, vnitřní klid, odstranění stresu i celková vyrovnanost. Jóga vám přinese do života více elánu a zdatnosti.

Trenéři:

Markéta Kozlová

Pilates

Pilatesova metoda se snaží docílit pevného středu našeho těla. Pravidelné cvičení pilates přináší zeštíhlení svalů, naučíte se správně dýchat a budete předcházet bolestem zad. Na lekci využíváme především váhu svého těla, ale používáme i jemné pilates zátěže. Cvičení je vhodné pro začátečníky a pokročilé, ale i pro ženy po porodu, které nemají velký rozestup přímého břišního svalu (diastáza). Lekce jede v klidném a plynulému tempu.

Instruktor:

Anna Krause

HIIT

Vysoce intenzivní intervalový trénink. Na lekci střídáme cvičení o vysoké intenzitě se cvičením o nízké intenzitě nebo pauzou. Jedná se kardio lekci, která výborně nastartuje metabolismus a dovolí tělu spalovat i po lekci. Na lekci využíváme činky, expandery, slidery nebo i stepy.

Instruktor:

Anna Krause

Body stretch / body core

Jedná se o kombinaci zdravotního cvičení a cviků zaměřených na střed těla (core). 20 min věnujeme protažení a uvolnění svalů i fascií. A dalších 20 min se věnujeme posílení středu těla. Lekce je ve velmi klidném až relaxačním tempu a je vhodná i pro ženy po porodu po ukončeném šesti nedělí. Cvičíme bez obuvi. Závěr krátká meditace.

Instruktor:

Anna Krause

Fit Dance

Fit Dance je taneční zábavný fitness program. Při lekci Fit Dance se řádně zapotíte a dostanete do dobré kondice. Důraz je také kladen na to, aby si každá tanečnice lekci maximálně užila a odešla s dobrou náladou.

Instruktor:

Iveta Veselá

Kalistenika

Kalistenika nebo-li workout je cvičení s vlastní váhou těla a je vhodná pro všechny, kteří chtějí ovládat své tělo, zlepšit mobilitu, sílu, stabilitu a kondici. Naučíte se správnou techniku, progresse, ale i regrese základních cviků jako shyb, klik na bradlech, kliky, dřepy a lehké základy gymnastiky. To vše a mnohem víc nabízí svět kalisteniky.

Instruktor:

Jiří Vokáč

Trenéři

Lola Z. Hrabovská

Pokud jsi fajn člověk ochotný makat, pak tě chci na mé hodině! Nemám ráda výmluvy, nemám ráda slovo "nemůžu".
Pokud chce ve svém životě něco změnit a jsi ochotný pro to něco udělat, ozvi se! Bude to dřina, ale bude to stát za to!

Osvědčení:
Trenérská škola Petra Stracha mistra Evropy (akreditované zařízení MŠMT ČR), osobní fitness trenér, trenér kondičního posilování a kulturistky, kluské systémy (Flowing), závěsné systémy (TRX)

Monika Malá

Po první hodině jumpingu jsem věděla, že budu pokračovat, byla to láska na první pohled. Chodila jsem skoro 2 roky na hodiny. Poté přišla nabídka, zda bych si nechtěla udělat instruktorský kurz a začít předcvičovat. Řekla jsem si proč ne, za zkoušku nic nedám. A teď už si bez jumpingu nedovedu představit. Hodina plná super muziky, pohybu, endorfinů. A samozřejmě lidí, které to baví a jsou z toho nadšeny stejně, jako já.

Druhá láska se zrodila ve fitboxu, neznám lepší sport po jumpingu, při kterém se dovedu, tak skvěle uvolnit a odreagovat. Potřebovali pomoc s předcvičováním, tak jsem do toho šla. I když je den na nic, tak se můžu pěkně vybouchat.

Propojení cviků v celé hodině, a ta různá frekvence. Kdy už si myslíš, že nemůžeš a ještě nejsi ani v půlce.

Eva Janková

Začínala jsem jako klientka na hodinách spinningu, kde jsem byla oslovena, zda bych nechtěla začít cvičit jako instruktorka. V té době se rozjíždělo nové cvičení tzv. HEAT. Absolvovala jsem tedy školení a začala cvičit jako instruktorka HEATu. Od HEAtu jsem přešla na cvičení alpinningu, které mi zůstalo a baví mě dodnes. Jak alpinning, tak HEAT jsou indoor walkingové aktivity, kde skupina lidí pod vedením instruktora za doprovodu motivující hudby cvičí na mechanických pásech, nicméně alpinning je podle mého názoru živější, variabilnější a pro mě zábavnější, proto mě stále i po letech baví.

Alpinning jsem začala cvičit ve fitcentru Tyran, poté jsem přešla do sportovního centra D5, ve kterém jsem cvičila od samého začátku. Alpinnigu se tak věnuji přes osm let.

Pavla Vyštejnová

Štěstí je stav mysli. A co víc srovná mysl než záplava endorfinů? Pojďme je vyplavovat společně v úžasném prostředí NEXUS BODY CENTER! Mé lekce jsou zaměřeny na redukci, zpevnění a vytrvalost. Těším se na každý milý úsměv v sále, který s radostí nabiji na další týden dopředu.

Instruktorským aktivitám se věnuji přes 20 let. Sázím na přirozenost a aktivní přístup k životu. A možná právě proto je pro mě ze všech indoor sportů ALPINNING vítězem! Vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu, kterým je chůze. Jedná se o energeticky vysoce účinné, ale při tom pro tělo naprosto přirozené kardio cvičení. Věřím, že díky rytmické hudbě, kombinaci běhu, tanečních prvků, posilování a správné motivaci jsou mé lekce nejen účinné, ale i zábavné. Chůze do kopce s různou intenzitou zajišťuje výrazné spalování, super kondici a zároveň zpevnění převážně boků a hýždí. Pozitivních dopadů najdeme u ALPINNINGu ale o mnoho více!

Certifikáty:

 • Cvičitel sportu pro všechny – GDA s.r.o., akreditace MŠMT
 • INDOOR CYCLING – academy FACE CZECH
 • ALPINNING – GDA s.r.o., akreditace MŠMT
 • FITBOX – GDA s.r.o., akreditace MŠMT
 • BOSU cardio – academy FACE CZECH
Markéta Kozlová

Markéta Kozlová

Jóga je v mém životě už 9 let a život bez ní si nedokážu představit. Blízké jsou mi dynamické styly jógy, při kterých na vlně dechu rozproudíte svou energii, zahřejete tělo a trochu se i zapotíte.

Dejte józe také šanci a přijďte na ranní či odpolední lekci. Zjistíte, že při pravidelném cvičení získáte fyzickou kondici a tím také zlepšíte své duševní zdraví. Protáhnete si svaly a uvolníte napětí, které v nich máte. Jóga také napomáhá ke správnému fungování vnitřních orgánů, což ucítíte například na svém trávení. Změny při pravidelném cvičení na sobě nejen ucítíte, ale také uvidíte. Jóga formuje postavu a buduje štíhlé a dlouhé svaly. Je jedno, jak jste ohební, jakou máte kondici nebo kolik je vám let. Jóga je tu pro všechny, stačí přijít.

Aneta Sládková

Aneta Sládková

Jsem energický člověk, který miluje jakoukoliv aktivitu. Energická hudba, která tě nenechá v klidu a nutí tě ze sebe dostat to nejlepší, je pro mě maximální dobití energie. Miluju na tom, že se dá jet na maximum a úplně se zničit, ale zároveň se to dá pojmout, jak tanečně, tak i silově. První hodina je vždy náročná, ale když poznáš ten pocit po konci lekci a přijdeš znova, stane se to závislostí. Jumpingu se věnuji skoro 10 let a pořád objevuji nové prvky, letos jsem si udělala kurz a chci se pořád vyvíjet. Jsi energický člověk, chceš zapracovat na své postavě, zlepšit si náladu a hodit trable za hlavu? Tak se přijď vyskákat do skvělé postavy, a hlavně nálady se mnou.

Jiří Šťastný

Od svého mládí se profesionálně věnuji boxu. Jsem bývalý pražský extraligový boxer a reprezentant republiky.

Za dobu své kariéry jsem získal mnoho ocenění.

 • mistr MČRJ FSFR
 • 5x mistr ČR
 • 2x druhé místo ČR
 • 3x třetí místo ČR
 • vítěz mezinárodního turnaje Julia Tromy
 • účastník mistrovství evropa juniorů 1996 Řecko
 • 3x třetí místo Sardinie
 • odchovanec TJ Praga a US Praha

Za dobu mého působení ve vrcholém boxu jsem odehrál 198 zápasů a z toho 36 proher.

Nyní se věniji trénování boxu a v neposlední řadě skupinovým lekcím kruhového tréniku, který je skvělou formou pro posílení celého těla.

Petr Šírer

Petr Šírer

Radost z pohybu, volnost, vytrvalost, rozvoj kondice, přátelství... Ať již chcete vytvarovat postavu, shodit nadbytečná kila nebo hledáte průpravu pro konkrétní druh sportu, kruhový či funkční trénink je tu právě pro vás. Samostatné cviky uspořádané do kruhu se střídají v pravidelném časovém intervalu. Komplexně posílíme celé tělo za využití cvičebních pomůcek (TRX, činek, fitbagů, posilovacích gum, atd.), při funkčním tréninku s vahou svého těla. Cvičení je vhodné pro začínající i pokročilé sportovce. Stanoviště jsou variabilní, je možné je přizpůsobit každému klientovi na míru.
Jsem masér a provádím sportovní a regenerační masáže.

Specializace: kruhový trénink, funkční trénink, osobní trenér, stand up paddleboard, in-line brusle, lyžování, běh.

Jiří Vokáč

Jiří Vokáč

Jsem fitness trenér se specializací na Kalisteniku, "cvičení s vlastní váhou těla". Vedu klienty od základních průpravných cviků až k náročnějším gymnastickým pozicím jako jsou stojka, levery, muscle up. Kalistenice se věnuji již 7 let.

Při práci s klientem se také zaměřuji na zlepšení mobility, síly, stability, kondice a v neposlední řadě na mentální nastavení hlavy.

Vzdělání:
Fitness Institut Tonus World Calisthnecis Organization lvl. 1,2 Foam Rolling & Kompenzační cvičení

Anna Krause

Anna Krause

Pokud opravdu něco chceš, tak překážky na tvé cestě jsou ti inspirací.

Přes 10 let se věnuji kondičnímu cvičení, a to především v péči o ženské tělo i mysl. Na lekcích se snažím vždy propojit mysl i fyzičku. A proto se pojďme věnovat chvíli svému tělu, které je náš jediný chrám. Pamatujte, že máme jen jedno tělo, a to nám vždy všechno vrátí. Proč cvičím? Protože miluju tu úžasnou energii cvičení a vzájemné sdílení při skupinových lekcí.

I na skupinových lekcích vždy dávám přednost individuálnímu přístupu a je prioritou zdravé tělo, nikoliv počet opakování. Tělo potřebuje nejen adrenalin, ale i klidný dech a silnou mysl. Proto se budu těšit na lekcích Pilates, HIIT a Body strecht/Body Core

Certifikáty:

 • Instruktor kondičního posilování pod MŠMT - Eva Blahušová
 • Kondiční trenér děti a mládeže - 3DFA
 • Instruktor dětská jóga - CADJ
 • Cvičení pro těhotné
 • Masáže těhotných
 • Cvičení s kojenci a batolaty - Fit Mami(Pavla Maříková)
 • Fyzio v Pilates - Ekixír Academy
 • Core trénink - Eva Blahušová
 • Mini stability ball - Eva Blahušová
 • Instruktor in-line - Fit Mami( Pavla Maříková)
 • Poskytování první pomoci - Ready2help
 • Trénink dechových svalů - Svět Fyzio (Mgr Jiří Vítek)
Iveta Veselá

Iveta Veselá

Od malička jsem sportovala. V 6 letech jsem začala závodně tančit latinsko-americké i standardní tance. Skončila jsem až na střední škole. Tanec mě ale bavil vždy a vždy bude. A proto jsem také absolvovala kurz lektora tance. Momentálně se věnuji samostudiu anatomie a masáží.

Motto: Hudba uvolňuje ducha a okřídluje myšlenky (Nice)

Akreditovaný lektor tance-taneční mistr v Centrum tance v Praze